Jeugdfanfare Sforzando Hoeleden

Welkom op onze website! 

NIEUWS

Jeugdfanfare Sforzando Hoeleden wint 'Knap-gedaan-prijs'

Posted by Webmaster on January 24, 2016 at 7:55 AM


Het jaar 2016 heeft onze jeugdfanfare al een eerste prijs opgeleverd.

Jong CD&V afdeling Kortenaken heeft onze groep de jaarlijkse knapgedaan-prijs toegekend nav onze nationale titel die we in 2015 hebben behaald. Hieronder kun je de perstekst die eerstdaags in de krant zal verschijnen al lezen. We hebben deze prijs vrijdagavond met een kleine delegatie in ontvangst mogen nemen op de jaarlijkse nieuwjaarsdrink van de CD&V.

Toch weer een mooie erkenning voor onze jeugdwerking!

Voorzitter JONGCD&V Kortenaken Lien Vandebroeck: "Voor de knapgedaan-prijs kregen we heel wat suggesties van de inwoners van Kortenaken. We zijn dan ook heel blij dat er ook heel veel mooie initiatieven en warme verenigingen van Kortenaken een bruisende en aangename gemeente maken. Dit is enkel mogelijk door de inzet van de zovele vrijwilligers die Kortenaken rijk is. Maar we moesten een beslissing maken en ik mag in alle eerlijkheid zeggen dat het dit jaar een moeilijke beslissing was en dat er verschillende kandidaten waren. De uiteindelijke winnaar is de jeugdfanfare Hoeleden Sforzando geworden. Zij wonnen niet één maar twee keer op rij de nationale kampioenstitel. Waarvoor we hen van harte feliciteren en hen daarmee dan ook de knapgedaanprijs van JONGCD&V Kortenaken overhandigen. We wensen hen nog veel succes en wie weet volgend jaar een derde kampioenstitel…”

 

Categories: In de media, Wedstrijden, Nieuws

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

4 Comments

Reply goat costume
1:01 AM on August 1, 2018 
Hello I am so thrilled I found your weblog, I really found you by mistake, while I was browsing on Aol for something else, Anyhow I am here now and would just like to say kudos for a fantastic post and a all round interesting blog (I also love the theme/design), I don't have time to look over it all at the minute but I have saved it and also included your RSS feeds, so when I have time I will be back to read much more, Please do keep up the excellent job.
goat costume https://bertthesing.nethouse.me/page/1254949
Reply pig onesie pajamas
1:01 AM on August 1, 2018 
What's up i am kavin, its my first occasion to commenting anyplace, when i read this article i thought i could also create comment due to this good post.
pig onesie pajamas https://candramolliere.weebly.com/just-what-makes-animal-onesies-
an-ideal-wear-this-period.html
Reply stitch footie pajamas
1:01 AM on August 1, 2018 
Touche. Outstanding arguments. Keep up the great work.
stitch footie pajamas https://www.bloglovin.com/@filibertoshimkus/exactly-what-makes-an
imal-onesies-a-best
Reply animal onesies for adults
1:01 AM on August 1, 2018 
This is the perfect site for anyone who hopes to understand this topic. You know a whole lot its almost tough to argue with you (not that I actually would want to?HaHa). You definitely put a new spin on a topic that has been written about for a long time. Wonderful stuff, just great!
animal onesies for adults https://aleidaweigel.nloja.com/just-what-makes-animal-onesies-a-p
erfect-wear-this-period/